slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Salon Maturzystów Perspektywy 2019

marcin.tomsia włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

5 września 2019 roku tegoroczni maturzysci uczestniczyli w Salonie Maturzystów organizowanym przez Uniwetsytet Jagielloński w Krakowie. Pomysłodawcą wyjazdu  był Pan Profesor Jarosław Gałka, natomiast funkcje opiekuna pełniły: Pani Kamila Fulbiszewska i Pani Katarzyna Markiewicz. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wykładach m.in. jak dobrze zdać maturę z języka polskiego, matematyki czy też języków obcych. Oprócz wykładów z obowiązkowych przedmiotów zdawanych na egzaminie, była możliwość uczestniczenia w zajęciach z przedmiotów rozszerzonych. Dzięki tej inicjatywie uczniowie klas czwartych zapoznali się z ofertami uczelni wyższych,każdy z nich  otrzymał także informator zawierający szczegółowe informacje na temat egzaminu maturalnego, rekrutacji na wyższe uczelnie w roku akademickim 2020/2021.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00