Indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego w kieszeni!

marcin.tomsia włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Uczennica Zespołu Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu - Monika Bagińska z klasy technikum usług fryzjerskich laureatką ogólnopolskiego XXIII Konkursu Wiedzy o UJ. Gratulujemy Monice zdobytego indeksu na pedagogikę specjalną Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, a opiekunowi merytorycznemu uczennicy Panu Jarosławowi Gałce życzymy kolejnych sukcesów. Brawo! Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim organizowany jest od 1996 roku. Jego celem jest przybliżenie historii oświaty polskiej i europejskiej poprzez historię krakowskiej Uczelni oraz osób ją tworzących. Biorący udział w Konkursie uczestnicy walczą o możliwość studiowania na wybranych przez siebie kierunkach studiów. Jednym z zadań przedsięwzięcia jest stworzenie uczniom z całej Polski oraz spoza jej granic możliwości poznania oferty studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zrównanie szans dostępu do nich kandydatom niezależnie od miejsca ich zamieszkania.