slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Kolejne sukcesy!

marcin.tomsia włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Duży sukces naszej uczennicy !!!
Gratulacje dla Patrycji Łaksy, której udało się powtórzyć zeszłoroczny sukces i zająć czwarte miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W olimpiadzie brali uczniowie wszystkich szkół w Małopolsce. Opiekunami Patrycji były panie Dorota Kalisz-Stach i Bożena Odrobińska.
Serdecznie GRATULUJEMY !!!

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00