slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Realizacja projektu PO WER

Opublikowano w POWER

I i II etap projektu finansowaneg ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu systemowego Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego, realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji mamy już za sobą. 26 uczniów w zawodzie technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik budownictwa odbyła 4-tygodniowy staż zawodowy w Niemczech.

Rekrutacja do kolejnego etapu rozpocznie się we wrzeniu.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00