slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Praktyki zawodowe w Turyngii

Opublikowano w POWER

Od 2 listopada na praktykach zagranicznych realizowanych w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego przebywa 16 uczniów naszej szkoły z branży budowlanej, hotelarskiej i gastronomicznej. Odbywają oni staż zawodowy w hotelach oraz w przedsiębiorstwie budowlanym. 
Praktyki w Turyngii są dla naszych uczniów doskonałą okazją do podniesienia kompetencji językowych i zawodowych, poznania innej kultury oraz zawarcia nowych znajomości.

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00