slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Talenty Kastalii

włącz . Opublikowano w Konkursy

Cyklicznie już, wraz z nadejściem wiosny na połów ruszają poszukiwacze talentów: Marida Zoń i Justyna Gałka - Szczupak, by wśród narybku oraz kilkuletnich okazów hodowlanych wyłowić najlepsze sztuki. Źródło Kastalii, które bije raz w roku nigdy nie zawodzi, wyłania najlepszych recytatorów i mistrzów poezji śpiewanej. Syrenim śpiewom i lirycznym monologom przysłuchują się wielbiciele poezji śpiewanej i recytacji, do których, oprócz organizatorów zaliczyć można Rusałkę Justynę Kuźniak i Neptuna Marcina Tomsię. Ten zgrany kwartet zawsze trafia w sedno.

Oto siódemka najlepszych:

Kategoria recytacja:

I miejsce - Sylwia Muzyk, 

II miejsce - Krystian Rembelski, 

III miejsce - Klaudia Gamrat, 

wyróżnienie za promowanie własnej twórczości - Sylwia Lorek

Kategoria poezja śpiewana:

I miejsce - Sylwia Muzyk, 

II miejsce - Marlena Moś, 

III miejsce -  Anna Czech

Marida Zoń

Szkolny konkurs recytatorski i poezji śpiewanej "KASTALIA" Szkolny konkurs recytatorski i poezji śpiewanej "KASTALIA" Szkolny konkurs recytatorski i poezji śpiewanej "KASTALIA" Szkolny konkurs recytatorski i poezji śpiewanej "KASTALIA" Szkolny konkurs recytatorski i poezji śpiewanej "KASTALIA"

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00