slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Jesteśmy w finale konkursu ogólnopolskiego

paulina.rawicka włącz . Opublikowano w Wolontariat i PCK

Po raz drugi w ciągu  dwóch lat  jesteśmy w finale XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z zakresu ochrony pracy oraz zasad BHP, który odbył się w dniu 13 kwietnia 2016r w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy wzięli udział uczniowie z klasy 3w : Klaudia Stolarczyk oraz Kamil Kafel, których przygotowywała  do konkursu od kilku miesięcy pani Bożena Noga nauczyciel naszej szkoły, której uczniowie po raz drugi z rzędu są finalistami tego konkursu. Klaudia i Kamil świetnie napisali zadania testowe i znaleźli się w finale etapu małopolskiego jako jedni z sześciu najlepszych uczniów. Finał małopolski składał się z dziesięciu pytań, na które zawodnicy odpowiadali  ustnie przed komisją.  Tam również byli jednymi z najlepszych. Klaudia będzie reprezentowała Małopolską Izbę w finale Ogólnopolskim w maju a Kamil zajął trzecie miejsce w Małopolsce. Szkoda, że tylko dwa miejsca jadą na finał do Warszawy. Nasi finaliści otrzymali cenne nagrody rzeczowe. To wielki sukces naszych uczniów i nauczyciela przygotowującego do konkursu. Tacy uczniowie są  dumą dla szkoły. Gratulacje.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00